Díky učebně ARCHIMEDES jsme si užili neuvěřitelné dobrodružství  při přímém vstupu experta z Egypta přímo od pyramidy, zároveň jsme se ale učili a poznávali nové věci. Učebny z přírodních materiálů jsou skvělým nástrojem pro praktickou výuku a webová platforma je pak dokonalým společníkem pro učitele.

- Lukáš Václavík

Reference

Interaktivní vstupy odborníků a učebna ARCHIMEDES jako koncept je skvělým zdrojem pro pedagogy, kteří chtějí přinést do své výuky nový rozměr a propojit ji s přírodou. Venkovní učebny jsou nejen udržitelné, ale také velmi poutavé pro žáky. Vřele doporučuji!"
- Petra Nováková

Jsem nadšená z konceptu ARCHIMEDES - učit se venku, v přírodě, je přesně to, co potřebujeme pro zdravý vývoj dětí. Webová platforma pak poskytuje učitelům všechny potřebné materiály a nápady. Skvělá iniciativa!"
- Martin Kovář

Díky projektu učeben ARCHIMEDES jsme konečně mohli překonat stereotypní učebny a využít pro výuku naše okolí. Děti byly nadšené a my jsme jako pedagogové měli pocit, že jsme přinesli něco opravdu hodnotného do jejich vzdělávání."
- Jana Pospíšilová