Záštita

záštita Evy Pavlové
záštita Evy Pavlové
manželka prezidenta Eva Pavlová
manželka prezidenta Eva Pavlová


Manželka prezidenta České republiky Eva Pavlová udělila záštitu nad projektem ARCHIMEDES.

Velmi si vážíme podpory a důvěry paní Evy Pavlové a věříme, že i náš projekt dopomůže aktivitám, které si paní Eva Pavlová ve své roli předeslala. 

AMBASADOŘI

Ing. Olga Girstlová, Ph.D. 

Prezidentka České manažerské asociace. Jednatelka a spolumajitelka společnosti Flexibuild Technology a GrowBUSINESS. Výkonná ředitelka Nadace ZET Milana Zeleného a zakladatelka Letního podnikatelského kempu pro mladé lidi. Konzultant v oblasti strategie a mana gementu s využitím trvalých hodnot Bata management system aplikovaných metodou ZIPF. V roce 1999 obdržela ocenění Vedoucí podnikatelka světa v Monaku.

Taťána Kuchařová 

Taťána Kuchařová je 56. světovou vítězkou Miss World. Jako osobnost reprezentuje nejen svým šarmem, v roce 2008 iniciovala založení Nadace Krása pomoci (Beauty Of Help Foundation), která se dlouhodobě zaměřila na pomoc seniorům. V roce 2015 získala nebývalý úspěch, když dostala pozvání prezentovat činnost své nadace v hlavním sídle OSN v New Yorku a následně v Ženevě. Taťána je od roku 2017 ambasadorkou Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) a aktivně se podílí na propagaci, vytváření a aplikování zmíněných globálních Cílů udržitelného rozvoje, které spadají pod agendu OSN.

Mgr. Martin Hájek 

Pedagog, ředitel školy, starosta, poslanec PS ČR, cimbalista. Svou dloholetou úspěšnou praxí pedagoga přispívá k odborné debatě ohledně projektu a zaštiťuje edukační část.

V PS je členem výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Aktivně zajišťuje mezinárodní spolupráci škol a pedagogických pracovníků. 

Tomáš Zástěra 

Tomáš Zástěra je český učitel, moderátor, herec a reportér. V internetové televizi MALL TV moderoval vědomostní on-line soutěž Vyhraj to!, než byla nahrazena on-line aplikací Kvízuj. Díky své účasti v soutěži Survivor se stal známým u široké veřejnosti.

V soutěži E.on Energy Globe se stal ambasadorem projektu ARCHIMEDES a tato spolupráce pokračuje úspěšně dále.